بنر بالا – فارسی

مشاوره آنلاین خرید ملک در ترکیه | ثبت شرکت در ترکیه | اخذ اقامت و شهروندی ترکیه | از طریق واتساپ و تلگرام | 8939 288 552 0090 |

سرخط خبرها

گروه تام ترکیه

گروه تام ترکیه با هدف ایجاد بستری مناسب در راستای مشاوره امور تجاری ، اقامت و مهاجرت ، تفریحی و … به عموم افراد تشکیل گردیده است.

امیدواریم که بتوانیم در ارائه مشاوره عالی و راهنمایی به شما عزیزان گامی موثر برداشته باشیم.

گروه تام ترکیه | تمام اطلاعات مهم ترکیه | را در اختیار عموم قرار داده و در ارائه خدمات مشاوره ، همراه همه کاربران وب سایت در جهت راهنمائی بهتر تلاش خواهد نمود.

با توجه به سابقه فعالیت کاری در زمینه مشاور خرید و فروش دیجیتال مارکتینگ و نماینده فروش شرکت های بزرگ اینترنت | نرم افزار حسابداری | سامانه ارسال پیام کوتاه | فروش سخت افزار و نرم افزارهای کامپیوتری | مدیریت و طراحی وب سایت های موسسات و شرکتهای معروف  ،  اشخاص مختلف در زمینه های مختلف کاری با ماهیت مختلف و … تصمیم به تشکیل گروه تام ترکیه گرفته شد.

با شروع سال 2020 وب سایت تام ترکیه فعالیت خود را به عنوان گروه مشاورین خرید و فروش املاک و مستغلات در ترکیه و خدمات مهاجرت و اقامت در ترکیه آغاز به کار نمود.

گروه تام ترکیه با هدف ایجاد بستری مناسب در راستای مشاوره امور تجاری ، اقامت و مهاجرت ، تفریحی و … به عموم افراد تشکیل گردیده است.

لازم به توضیح می باشد که وب سایت تام ترکیه با ماهیت اطلاع رسانی و مشاوره در زمینه خدمات املاک و مستغلات و اطلاعات اقامت و شرایط زندگی در کشور ترکیه راه اندازی گردیده است .

لذا با لحاظ موارد ذکر شده حدالمقدور محتوا وب سایت در راستای ارائه اطلاعات مهم ترکیه به عموم ارائه گردد.

امیدواریم که بتوانیم در ارائه مشاوره عالی و راهنمایی به شما عزیزان گامی موثر برداشته باشیم.

با مشاورین تام ترکیه در ارتباط باشید.

شماره مشاورین اقامت و مهاجرت به ترکیه

8939 288 552 90+

مشاور فروش املاک و مستغلات در ترکیه

تماس از طریق واتساپ

8939 288 552 90+

خدمات املاک و مستغلات تام تورکی | Tamturkey realestate agency :

بزرگترین پایگاه داده املاک : تام ترکی با دارا بودن بزرگترین پایگاه داده املاک در ترکیه، اطلاعات واقعی و جامعی را درباره خرید و اجاره ملک‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از این پایگاه داده، می‌توانید بر اساس نیازهای خود، منطقه، قیمت، اندازه و ویژگی‌های دیگر موردنظرتان، املاک مناسب را پیدا کنید.

۱. بزرگترین پایگاه داده املاک : تام ترکی با دارا بودن بزرگترین پایگاه داده املاک در ترکیه، اطلاعات واقعی و جامعی را درباره خرید و اجاره ملک‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از این پایگاه داده، می‌توانید بر اساس نیازهای خود، منطقه، قیمت، اندازه و ویژگی‌های دیگر موردنظرتان، املاک مناسب را پیدا کنید.

۲. عکس و ویدیوهای با کیفیت : تام ترکی تلاش می‌کند تا تجربه‌ای بصری واقعی برای کاربران خود ایجاد کند. با قرار دادن تصاویر و ویدیوهای با کیفیت بالا از ملک‌ها در وب سایت خود، شما می‌توانید به‌راحتی تصمیم‌گیری کنید و ملکی را که به آن علاقه‌مند هستید، انتخاب کنید.

۳. توضیحات جامع و دقیق : تام ترکی با هدف ارائه اطلاعات جامع و دقیق درباره املاک، توضیحات کاملی درباره هر ملک را در وب سایت خود ارائه می‌دهد. این توضیحات شامل جزئیات مربوط به موقعیت جغرافیایی، اندازه، تعداد اتاق‌ها، تعداد و نوع حمام‌ها، طبقه‌بندی داخلی، امکانات و ویژگی‌های ملک، نزدیکی به مراکز خدماتی مهم (مانند مدارس، بیمارستان‌ها و فروشگاه‌ها)، نوع ساختمان (آپارتمان، ویلا، زمین و غیره)، وضعیت حقوقی و قیمت ملک است.

❇️ مشاورین فروش املاک و مستغلات تام ترکیه
✅ مشاور فروش و نماینده پروژه های معتبر و معروف در استانبول
✅ فروش واحدهای ویژه و لاکچری در تمام مناطق استانبول . نقد ، اقساط
✅ اخذ شهروندی ترکیه با خرید املاک و مستغلات یا سرمایه گذاری
✅ مشاور سرمایه گذاری در استانبول و ترکیه
✅ افتتاح حساب بانکی در ترکیه
✅ ثبت شرکت در ترکیه * قیمت مناسب _ در کوتاهترین زمان *
✅ مشاور تحصیلی و ثبت نام در دانشگاه
✅ اجاره منزل سالیانه در اعمار استانبول

مطالب بیشتر در مورد املاک و مستغلات تام تورکی Tamturkey Realestate Agency

مشاور املاک و مستغلات تام تورکی | Tamturkey real estate agency

فوتر فارسی

تمامی حقوق وب سایت متعلق به تام ترکیه می باشد . خرید ملک در ترکیه ، افتتاح حساب بانکی در ترکیه ، ثبت شرکت در ترکیه ، شهروندی ترکیه

Start Counseling
Do you need advice?
❇️ Services of Tamturkey Group :
✅ Selling real estate in Turkey
✅ Obtaining Turkish citizenship
✅ Buy a house in Turkey
✅ Investment in Turkey
✅ Opening a bank account in Turkey
✅ Company registration in Turkey

Contact via WhatsApp or Telegram
📲 +905528588388
1= Turkish 🇹🇷
2= Enhlish 🇬🇧
3= Arabic 🇸🇦
4= Ukrainian 🇺🇦
5= Russian 🇱🇺
6= Persian 🇮🇷
Please click on "Start Consultation"