بنر بالا – فارسی

مشاوره آنلاین خرید ملک در ترکیه | ثبت شرکت در ترکیه | اخذ اقامت و شهروندی ترکیه | از طریق واتساپ و تلگرام | 8939 288 552 0090 |

سرخط خبرها

افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای شهروندان خارجی و مدارک لازم برای باز کردن حساب بانکی در ترکیه | با پاسپورت و بدون نیاز به کارت اقامت ترکیه (کیملیک Kimlik) ، صاحب حساب بانکی بین المللی شوید.

باتوجه به اینکه برخی کشورها با مساله تحریم ها روبرو هستند لذا بانکهای ترکیه سخت گیری هایی برای افتتاح حساب شهروندان خارجی ( یابانجی yabancı ) دارند.

مخصوصا قرار گرفتن برخی کشورها در لیست سیاه پولشویی FATF افتتاح حساب را با معضلاتی خیلی زیادی در کشور ترکیه روبرو ساخته است.

در این مطلب بطور کامل مواردی چون : نحوه افتتاح حساب بانکی در ترکیه | افتتاح حساب بین المللی بدون کارت اقامت | مدارک لازم برای باز کردن حساب بانکی در ترکیه | افتتاح حساب های دلار , پوند , یورو , … در ترکیه | حساب بانکی شرکتی در ترکیه | خرید اینترنتی بین المللی با کارت های ویزا و مستر | خدمات ما برای باز کردن حساب در ترکیه | مزایا و امکانات حساب های بانکی در ترکیه , را توضیح و بررسی خواهیم کرد.

عناوین اصلی :

– شرایط افتتاح حساب بانکی در ترکیه

– مدارک لازم برای باز کردن حساب بانکی

– هزینه بازکردن حساب بانکی در ترکیه

– افتتاح حساب بانکی شخصی و حساب شرکتی

– خدمات تام ترکی برای باز کردن حساب در ترکیه

– پشتیبانی و رضایتمندی مشتریان افتتاح حساب بانکی

– چه افرادی نیاز به بازکردن حساب بانکی در ترکیه را دارند

– مزایای حساب بانکی , تسهیلات بانکی , کمیسیون و کارمزد ها

– نکات مهم امور بعد از افتتاح حساب بانکی در کشور ترکیه

طبق قوانین سختگیرانه ای که دولت برای تمام بانک های ترکیه در نظر گرفته , افتتاح حساب بانکی در کشور ترکیه با محدودیتهای زیادی روبرو هست.

بنابر آخرین قوانین و راهکارهای اقتصادی دولت در امور بانکی تمام خارجی ها میتوانند در صورت داشتن برخی شرایط از جمله شرایط مالی و خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه و … از حساب بانکی برخوردار گردند.

بازکردن حساب در تمام بانکهای ترکیه برای اتباع کشورهای خارجی محدودیت دارد و همه بانکها برای خارجیها حساب باز نمی کنند اما میتوان گفت فقط بانک زیراعت Ziraat Bank (Ziraat Bankası) هست که محدودیت های کمتری نسبت به بانکهای دیگر دارد.

غیز از بانک زیراعت ترکیه Ziraat Bank (Ziraat Bankası) میتوان به بانکهای واکیف VakıfBank , ایش بانک İşbank (Türkiye İş Bankası) اشاره کرد که در برخی موارد افراد خارجی میتوانند برای افتتاح حساب مراجعه و در صورت داشتن شرایط و همکاری متصدی بانک اقدام به افتتاح حساب بانکی نمایند.

شرکت تام ترکی TAMTURKEY در بانک های زیراعت Ziraat Bank (Ziraat Bankası) , واکیف VakıfBank , ایش بانک İşbank (Türkiye İş Bankası) برای تمام مشتریان خود خدمات افتتاح حساب را انجام میدهد.

برای دریافت مشاوره کیلیک کنید

Buying a property in Turkey

مدارک لازم برای باز کردن حساب بانکی در ترکیه :

همراه داشتن پاسپورت و شماره مالیاتی Vergi numarası (ورگی نوماراسی) است که باید قبل از مراجعه به بانک اقدام به دریافت آن نمایید.
تیم تام ترکی دریافت آنلاین شماره ورگی را برای مشتریان خود بدون دریافت هزینه انجام میدهد.

داشتن سیم کارت ترکیه یا سیم کارت بین المللی :

داشتن خط ترک نیاز اصلی برای بازکردن حساب های بانکی میباشد چرا که پیام فعالسازی , امنیتی و سایر پیام های بانکی با خط ترک امکان پذیر خواهد بود.

البته با پاسپورت خود میتوانید خط و سیم کارت ترکیه خریداری کنید اما در نظر داشته باشین که سیم کارتها دارای محدودیت استفاده 1 الی 3 ماهه در ترکیه می باشند.

در صورت داشتن سیم کارت بین المللی که امکان دریافت SMS های بانک در سراسر دنیا را داشته باشند میتوانید از آن در بانک استفاده نمایید.

آدرس معتبر در ترکیه :

به دلیل اینکه در مواردی افراد نیاز به دریافت کارت بانکی که نام آنها در روی کارت حک شده باشد دارند,متقاضیان افتتاح حساب بانکی باید جهت تاییدیه محل سکونت خود آدرس معتبری را به بانک ارائه نمایند و بانک کارت را به آن آدرس از طریق پست ارسال میکند.

مدارک لازم جهت افتتاح حساب شرکتی :

بعد از اینکه اشخاص اقدام به ثبت شرکت در ترکیه ( برای آشنایی بیشتر با نحوه ثبت شرکت در ترکیه این پست را مطالعه کنید ) کردند میتوانند با ارائه مدارک شخصی و مدارک شرکت ثبت شده به بانک , برای شرکت خود حساب بانکی افتتاح نمایند.

شعبات بانک زیراعت یا سایر بانکها پس از تایید مدارک ثبتی شرکتی شما , اقدام به افتتاح حساب شرکتی می نماید.

اما محدودیتهای افتتاح حساب شرکتی بیشتر از حسابهای شخصی میباشد و بانکها به سهولت برای شرکت ها حساب باز نمیکنند لذا قبل از ثبت شرکت در ترکیه از افتتاح حساب بانکی شرکتی اطمینان حاصل نمایید.

لازم به توضیح هست که گروه تام ترکی برای اشخاص و حتی شرکت ها با رعایت قوانین و شرایط افتتاح حسابهای بانکی بدون محدودیت و با تضمین دریافت هزینه بعد از انجام خدمات برای همه مشتریان و شهروندان خارجی اقدام به بازنمودن حساب بانکی می نمایید.

نکات مهم در مورد حسابهای شرکتی :

نکاتی هست که حتما حتما قبل از افتتاح حساب شرکتی در کشور ترکیه از آن باید اطلاع داشته باشید که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

تفاوت حسابهای شرکتی و حسابهای شخصی اینست که حساب های شرکتی محدودیت حساب های شخصی را ندارند و شما میتوانید مبالغ بالا و گردش حساب بالا را از طریق حساب شرکتی انجام دهید.

در نظر داشته باشید که در کشور ترکیه از حساب های شخصی نمیتوان استفاده تجاری داشته باشید و ممنوع است, این قانون برای افراد خارجی , هم برای شهروندان ترک برقرار است.

حساب های شرکتی میتوانند حساب شرکا و سهام داران یعنی حساب چند امضا باشند.

از حساب های بانکی که به نام شرکت میباشند برای تبادلات مالی و اعتباری در دنیا می توان استفاده کرد.

دریافت پول و حوالجات به هر میزان از بانک های سراسر دنیا به غیر از کشورها و بانکهایی که تحریم هستند و آن کشورها در لیست سیاه پولشویی FATF قرار دارند.

FATF چیست ؟

FATF در واقع مخفف Financial Action Task Force on Money Laundering می باشد و سازمانی است که در رابطه با امور مالی تشکیل شده است.

FATF یک قرارداد نیست، یک سازمان بین دولتی است. « گروه ویژه اقدام مالی » (Financial Action Task Force – FATF)

همچنین برای مشتریان بانک امکان استفاده از حواله های EFT از طریق اینترنت بانک وجود دارد.

همانطور که اشاره کردیم بعد از ثبت شرکت ما میتوانیم امکان افتتاح حساب شرکتی را در یک روز و با نام شرکت ثبت شده برای شما اقدام کنیم.

افتتاح حساب های ارزی در بانک های ترکیه

همزمان با افتتاح حساب لیری در بانک , حساب یورویی , دلاری , پوندی , CHF , نیز انجام می شود و برای حسابهای ارزی یک شماره حساب و دفترچه مجزا صادر میگردد.

اما کارت بانکی صادر شده همان یک کارت می باشد و تمام حساب های شما به آن متصل است و بعد از افتتاح حساب بانکی شما میتوانید درآمدهای ارزی خود را به این حساب واریز کنید.

با افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای شما یک کارت بین المللی ویزا کارت و یا مستر کارت در همان روز صادر میشود که در سراسر دنیا قابل استفاده می باشد.

صدور کارت های مستر و ویزا در ترکیه درصورت نیاز به حک شدن نام پاسپورتی بر روی کارت , حدود 7 الی 10 روز زمان میبرد.

لازم به ذکر است که این کارت ها هنگام تحویل فاقد رمز عبور و تنظیمات اولیه هستند که تیم ما تنظیمات آن را از طریق اپلیکیشن بانک برای شما فعال و آموزش کاربری آن را یاد خواهند داد.

کردیت کارت (Credit kart) و دبیت کارت (Debit kart)

بانکها در ترکیه دارای هر دو نوع کارت دبیت (Debit) و کردیت (Credit) می باشد.

دریافت هرکدام از این کارت ها شرایط و قوانین خاصی ندارد و فقط در سپرده کذاری وجه با مبلغ و به مدت زمان مشخص می باشد.

اخذ هر دونوع این کارت ها برای اتباع خارجی ممکن شده اما کارت بانکی در 2 حالت صادر میگردد در حالت اول در زمان افتتاح حساب میباشد که بدون حک نام فرد روی کارت است و در نوع دوم زمانی که فرد اقدام به دریافت کردیت کارت نماید و اسم شخص برروی کارت باید حک شود که در مدت 7 روز الی 10 رو کارت بانکی صادر و به آدرس ثبت شده ارسال میگردد.

لازم به ذکر است برای دریافت کردیت کارت بانکی نیازی به داشتن اقامت ترکیه و یا اقامت های کوتاه مدتی مثل اقامت تحصیلی و یا اقامت کاری نمی باشد.

تفاوت دبیت کارت (Debit kart) و کردیت کارت (Credit kart) چیست؟

تفاوت اصلی دبیت کارت و کردیت کارت در نوع استفاده‌شان می باشد.

برای استفاده از خدمات دولتی مثل نوتر NOTER و خرید یا پرداخت آنلاین در سایت هایی مانند گوگل GOOGLE.COM و آمازون حتما باید دبیت کارت داشته باشید.

کردیت کارتها بیشتر برای خرید های میباشد که شخص نسبت به وجه موجود در حساب کردیت خود اقدام به خرید اقساط و استفاده از تسهیلات کارت کردیت خود می نماید.

البته هر دو این کارت ها ویزا کارت VISA KART یا مسترکارت MASTER KART هستند و دارنده کارت میتواند در همه جای دنیا از آن استفاده نماید البته غیر از کشورهایی که به سیستم بانکداری جهانی متصل نیستند.

دریافت کردیت کارت برای خارجی ها در ترکیه بسیار سخت می باشد زیرا افراد ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب بین المللی اقدام کنند و پس از گذشت مدت زمانی و سپرده گذاری در بانک نسبت به دریافت کردیت کارت اقدام کنند.

اما شرکت تام ترکی TAMTURKEY باتوجه به ارتباط قوی خود با شعبات مختلف بانکها , در زمان افتتاح حساب بانکی بین المللی برای مشتریان خود هر دو کارت بانکی ویزا کارت VISA KART یا مسترکارت MASTER KART را از بانک برای مشتریان اخذ می کند.

جهت ارسال پیام از طریق واتساپ برروی تصویر کلیک کنید

Buying a property in Turkey

در نظر داشته باشید مثل سایر کشورها در ترکیه نیز هربانکی نسبت به قوانین و شرایط خاصی که دارد محدودیتهایی در استفاده از خدمات و امکانات اینترنتی برای مشتریان خود وجود دارد.

در این مقاله ما بانک زیراعت را جهت مثال به شما توضیح خواهیم داد.

Ziraat Internet Bank application of Turkey

اپلیکیشن اینترنت بانک زیراعت ترکیه :

بانک زیراعت یکی از بانکهای مطرح و معتبر در ترکیه میباشد که کار افتتاح حساب برای خارجیه را تسهیل نموده است.

بانک زیراعت دارای یکی از قویترین اینترنت بانک ها و دارای امکانات بسیار فوق العاده برای مشتریانش,در بین بانک های ترکیه می باشد.

شما از طریق اینترنت بانک می توانید به مدیریت حساب خود، تنظیمات کارت ها شامل تغییر پسورد و فعال کردن قابلیت خرید اینترنتی بپردازید.

همچنین موبایل بانک زراعت نیز قابلیت های کاربردی زیادی دارد.

اپلیکیش زیراعت امکاناتی مانند افتتاح سپرده های مدت دار و کوتاه مدت , اتصال به بورس و حساب بورس ترکیه , پرداخت قبوض آب و برق , گاز , اینترنت , جرایم رانندگی و … از جمله قابلیت های این اپلیکیشن می باشد.

خرید و فروش دلار , یورو و ارزهای دیگر به نرخ روز و مانند صرافی یکی از امکانات کاربردی این اپلیکیشن می باشد.

سقف برداشت و واریز وجه انتقال پول در بانک زیراعت :

سقف های تعریف شده از هر درگاه و بستری در زیراعت بانک ترکیه متفاوت است.

سقف واریز به حساب های زیراعت بانک از طریق حواله های EFT نامحدود می باشد.

سقف واریز از طریق سوئیفت و وسترن یونیون Western Union زراعت بانک نامحدود می باشد اما برای مبالغ بالای ۱۰۰ هزار دلار حضوری یا ارائه مدارک مبنی بر شفافیت مبدا پول و علت واریز باید به بانک ارائه شود.

برای برداشت از طریق شعبه های زراعت بانک نامحدود تعیین شده است. از طریق حواله های EFT می توانید تا سقف 2۰۰ هزار لیر در هر روز از حساب برداشت کنید.

برای دریافت پول از طریق ATM های ( دستگاه های خودپرداز ) داخل ترکیه می توانید در هر ۲۴ ساعت ۵ هزار لیر بدون کارمزد برداشت کنید.

Limit of withdrawal and deposit of money transfer in Ziraat Bank:

سقف دریافت پول از ATM های خارج ترکیه و پذیرنده ویزا و مستر کارت میتوانید تا ۱۰ هزار لیر روزانه برداشت کنید.

سقف خرید های اینترنتی با کارت بانکی زراعت بانک در هر ۲۴ ساعت 100 هزار لیر و یا معادل این مبلغ برای هر ارزی می باشد.

سقف انتقال پول از اینترنت بانک زیراعت به بانکهای دیگر 200 هزار لیر و به حساب ایبان بانکی زیراعت 500 هزار لیر میباشد.

سقف سوئیفت از حساب دلاری زیراعت به حسابهای دیگر برای حساب شخصی 10 هزار دلار و در حساب شرکتی 20 هزار دلار میباشد.

در صورت نیاز به انتقال بیشتر از سقف اعلام شده باید به بانک مراجعه و انتقال را در داخل بانک انجام دهید.

سود بانکی زراعت بانک ترکیه :

سود بانکی در بانک های ترکیه بین 9 تا 18 درصده که براساس مبلغ ، نوع سپرده و حتی شعبه بانک متفاوت میباشد. در ترکیه بر خلاف سایر کشورها به سپرده دراز مدت سود زیادی تعلق نمی گیره و معمولا بانک ها تمایل دارند که قراردادهای ۳ تا ۶ ماهه با سپرده گذاران داشته باشند.

سود بانکی در سال 2023 برای سپرده های لیر 10 درصد تعیین شده است.

برای سپرده های دلار . یورو و سایر ارزها نیز برای یک ماه سپرده گذاری نرخ سالیانه 1.3 درصد سود تعلق خواهد گرفت.

البته نکته مهم در مورد سپرده گذاری بلند مدت با مبالغ زیاد با مدیریت شعبات میتوان صحبت کرد و حتی تا 20% سود دریافت کرد و تصمیم نهایی در این مورد را مدیر شعبه میتواند لحاظ کند.

لازم به ذکر است که به دلایل امنیتی امکان لاگین کردن از خارج ترکیه به صورت پیش فرض برای این نرم افزارها مسدود بود که در نسخه جدید بعد وارد کردن و تنظیمات اولیه نرم افزار انتخاب دسترسی به حساب را بصورت بین المللی در سراسر دنیا میتوانید فعال کنید.

Fast and Secure Money Transfer All Over the World with Ziraat Bank You can use Ziraat Mobile and Internet Banking for your Western Union transfers fast and conveniently. Please visit our nearest branch for Internet Banking applications. To Send Money via Western Union in Ziraat Mobile and Internet Banking: Under the Money Transfers - Western Union menu, click Send Money Enter Recipient Name, Surname, Country, City and Currency Fee is calculated regarding to amount and receiver’s country After confirmation you will have your MTCN (Money Transfer Control Number) In Transactions menü, you can view your MTCN, track your transcation’s status, cancel it or update receiver’s name If you cancel your transaction within the same day, transfer fee will be refunded The daily limit for money transfer is 5.000 USD. To Receive Money via Western Union in Ziraat Mobile and Internet Banking: Under the Money Transfers - Western Union menu, click Receive Money Enter MTCN (Money Transfer Control Number) Information and Sender Country See the amount and choose your current account Confirm the transaction To Send Money (Transfer) via Western Union in Branches Visit your nearest branch of Ziraat Bank among the more than 1.700 countrywide and fill in a Send Money form. Submit your form with the amount to be sent and the service charge to the branch representative. The representative will complete your transaction and present you with a copy of the form with the Control Number written on it. Inform the recipient of the amount send and the Money Transfer Control Number. The recipient may receive the money sent in his name from any Western Union agent worldwide. To Receive Money Sent (Transfer) by Western Union in Branches Visit the nearest Ziraat branch among more than 1.700 branches countrywide and fill in a Receive Money form while also presenting a photo ID. The branch representative will check your request on the system and pay your transfer immediately. The recipient pays no charge to take receipt of the transfer.

جهت ارسال پیام از طریق واتساپ برروی تصویر کلیک کنید

Buying a property in Turkey

چه افرادی نیاز به بازکردن حساب بانکی در ترکیه را دارند

اتباع کشورهای خارجی برای دلایل مختلفی نیاز به بازکردن حساب بانکی در کشور ترکیه دارند و برای ورود به بازار تجارت جهانی, شرکتها و افراد برای سرمایه گذاری در ترکیه و راه اندازی کسب و کار مستلزم داشتن حساب بانکی میباشند.

به دلیل اینکه راه اندازی کسب و کار و حتی گرفتن و اجاره کردن مغازه نیاز به ثبت شرکت در ترکیه دارد پس در نتیجه افرادی که ثبت شرکت کرده اند باید اقدام به افتتاح حساب شرکتی جهت مراودات مالی نمایند.

افراد دانشجو که در ترکیه درحال تحصیل هستند جهت پرداخت هزینه های دانشگاه یا استفاده از کارت در پرداختهای بانکی دولتی نیاز به داشتن حساب بانکی دارند.

افرادی که در ترکیه اقدام به خرید و فروش ملک در ترکیه میکنند,جهت انتقال قانونی وجه حتما باید از طریق حساب بانکی خودشان انجام دهند.

افرادی که از ترکیه به کشورخارجی می خواهند پول ارسال کنند قطعا داشتن حساب بانکی برای آنها علاوه بر امنیت بیشتر و هزینه کمتر روند آسانتری خواهد بود.

افرادی که در ترکیه زندگی میکنند در خیلی از مکانها و جاهای دولتی مستلزم داشتن حساب بانکی و کارت بانکی در ترکیه می باشند , ازاین رو بسیاری از خارجی ها دنبال راه هایی برای افتتاح حساب بانکی هستند.

داشتن یک حساب بین المللی که خود صاحب آن هستید و کارت ویزا و مستر متصل به آن که کاملا مالکیت آن به شما تعلق دارد، میتواند برای بسیاری مطلوب تر از آن باشد که با شرکت های واسطه با کارمزدهای بالا کار کنند.

این حساب مادام العمر بوده و امکان واریز و برداشت از حساب در کل دنیا برای مشتریان بانکها امکان پذیر است.

برای این منظور با مشاورین Tamturkey از طریق واتساپ در تماس باشد تا با دریافت آدرس و گوگل مپ آفیس تشریف بیاورید تا از نزدیک با مشاوره حضوری رایگان در انتخاب و تصمیم گیری کمک نماییم.

نکته مهم امکان افتتاح حساب بانکی غیرحضوری بخاطر مشکلات زیاد در روند تکمیل پرونده در سفارت و گرفتن وکالت برای خارجیها مقدور نمیباشد فقط یکبار باید به استانبول سفر کنید تا نسبت به افتتاح حساب بانکی در ترکیه اقدام کنید.

swift code bank TURKIYE tamturkey

حواله سوئیفت و دریافت وجه از خارج ترکیه

 

در ترکیه همه بانکها دارای کد سوئیفت Swift Code هستند , کد سوئیفت بانکهای زراعت TCZBTR2A | واکیف بانک TVBAUS33 | ایش بانک ISBKTRIS میباشد.

زمان نشستن پول به حساب پس از تراکنش های سوئیفت بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت است البته این زمان برای کشورهای مختلف و براساس بانک مبدا متفاوت میباشد.

اگر حساب شما در ترکیه غیر حساب لیر سایر حساب های ارزی مثل حساب دلاری و حساب های پوند و یورو نیز داشته باشد میتوانید از این ارزها دریافت وجه از سایر کشورها داشته باشید.

انتقال پول ایمن و آسان از هر کجای دنیا

برخی از مزیتها و امکانات حساب بانکی و کارت بانک زراعت

این حساب بانکی متصل به سیستم حساب بانکداری بین المللی میباشد و در همه جای دنیا میتوان از آن استفاده کرد.

دارای IBAN اختصاصی : کارت دارای IBAN می باشد و بر روی کارت درج شده (شماره حساب بین المللی)

Debit card کارت دبیت : شماره و نام دارنده حساب بر روی آن درج شده است.

انقضای ۸ ساله : حساب مادام العمر و کارت ۸ ساله به دارندگان حساب بانکی

شارژ نامحدود : هیچ محدودیتی برای واریز به حساب وجود ندارد.

پیامک به خط موبایل : ارسال پیامک به هر خطی که داخل بانک معرفی می کنید.

Western Union services at Zirrat Bank

دارای چیپست EMV : با قابلیت خرید حضوری از تمامی فروشگاه ها و دستگاه های خودپرداز در سراسر دنیا

حک برجسته نام دارنده کارت : نام پاسپورتی صاحب حساب بر روی کارت درج می شود

گزارش از گردش حساب : دریافت صورتحساب و گردش حساب بانکی از طریق اپلیگیشن

اتصال به پایانه های واریز : مثل PayPal , و سایت های فری لنسری

خرید آنلاین : قابل استفاده در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی که پذیرنده ویزا و مستر کارت میباشند

وسترن یونیون بانک زیراعت Western Union : به سرعت و به راحتی تراکنش های ارسال و دریافت پول خود را با وسترن یونیون از شعب اینترنت و زیراعت موبایل انجام دهید.

آیا افتتاح حساب برای اتباع خارجی با پاسپورت از طریق شرکت TAMTURKEY امکانپذیر است؟

بله . از طریق شرکت TAMTURKEY افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی در ترکیه برای شهروندان خارجی با پاسپورت و بدون نیاز به کارت اقامت ترکیه (کیملیک Kimlik) ، انجام میشود.

آیا افتتاح غیر حضوری حساب برای اتباع خارجی با وکالتنامه امکانپذیر است؟

به دلیل مشکلات بسیاری که در روند دریافت وکالت از افراد در سفارتها یا نوتر وجود دارد افتتاح حساب غیر حضوری امکانپذیر نمیباشد و با توجه به بخشنامه بانک زراعت در خصوص عدم افتتاح حساب وکالتی برای خارجیان چنانچه شعبه ای این عملیات را انجام دهد امکان بسته شدن حساب در آینده وجود دارد.

آیا امکان افتتاح حساب بانکی برای افراد زیر 18 سال وجود دارد؟

باتوجه به قوانین کشور ترکیه امکان افتتاح حساب برای اتباع خارجی افراد زیر 18 سال وجود ندارد.

آیا امکان استفاده از اپلیکیشن حساب بانکی در خارج از ترکیه امکانپذیر است؟

لازم به ذکر است که به دلایل امنیتی امکان لاگین کردن از خارج ترکیه به صورت پیش فرض برای این نرم افزارها مسدود بود که در نسخه جدید بعد وارد کردن و تنظیمات اولیه نرم افزار انتخاب دسترسی به حساب را بصورت بین المللی در سراسر دنیا میتوانید فعال کنید.

آیا میتوان از خدمات بانکی در دیگر شعبات شهرهای ترکیه استفاده کرد؟

بله همه دارندگان حساب در بانکهای ترکیه از خدمات بانکی در دیگر شعبات شهرهای ترکیه میتوانند استفاده کنند.

درصورت دریافت کارت اقامت چه اقدامی در بانک باید انجام دهیم؟

افراد پس از دریافت کارت اقامت یا همان کیملیک باید آن را به بانک ارائه کنند تا بانک تغییرات لازم را در حساب بانکی شما انجام و قابل استفاده با کیملیک در شعبات و دریافت خدمات از طریق شماره کیملیک نماید.

چگونه خدمات پشتبانی مشتریان بانکی استفاده کنیم؟

اکثر بانکها در ترکیه دارای خدمات پشتیبانی آنلاین , تماس تلفنی , خدمات پشتیبانی از طریق ایمیل میباشند. مشتریان میتوانند با از طریق پشتیبانی آنلاین وب سایت یا نرم افزار موبایل بانک و یا از طریق ایمیل با بانک در تماس باشند.

هزینه های افتتاح حساب شخصی و شرکت چقدر است؟

جهت اطلاع از هزینه بازکردن حساب بانکی در ترکیه با مشاورین از طریق ارسال پیام در واتساپ , در ارتباط باشید.

جمع‌بندی :

  1. برای داشتن حساب بین المللی حتما باید یکبار به کشور ترکیه و شهر زیبای استانبول سفرکنید.
  2. ورود قانونی به ترکیه و داشتن شماره ورگی به همراه سیم کارت ترک یا سیم کارت بین المللی اجباری میباشد.
  3. استفاده از سیم کارت و یا گوشی دیگران به دلیل زیرسوال رفتن امنیت حساب و سرمایه موجود آن منطقی نمیباشد.
  4. حتما در صورت تغییر شماره موبایل یا مشخصات هویتی و … آن را به بانک حضوری اعلام نمایید.
  5. برای اتباع برخی کشورها انتقال وجه و انجام تراکنش از طریق ارز دلار غیرفعال میباشد.
  6. از ارسال تصویر از کارت بانکی و شماره ایبان به دیگران خوداری نمایید.
  7. باتوجه به گسترش روز افزون دنیای دیجیتال و عصر اینترنت موازی با آن سواستفاده و کلاهبرداری های اینترنتی زیاد شده اند در نتیجه در خریدهای اینترنتی تمام جوانب احتیاط را در نظر بگیرید و از سایتهای معتبر خرید اینترنتی انجام دهید.
  8. در نظر داشته باشید این حساب بصورت قانونی و زیر نظر قوانین کشور ترکیه میباشد هرگونه استفاده غیرقانونی برای صاحب حساب مشکل ساز خواهد بود.

جهت مشاوره لطفا واتساپ پیام ارسال نمایید

ارسال پیام از طریق واتساپ و تلگرام

??? WHATSAPP : https://wa.me/905522888939

برای راهنمایی، با شما تماس می گیریم

درخواست خود را اسال نمایید

درخواست خود را اسال نمایید

فوتر فارسی

تمامی حقوق وب سایت متعلق به تام ترکیه می باشد . خرید ملک در ترکیه ، افتتاح حساب بانکی در ترکیه ، ثبت شرکت در ترکیه ، شهروندی ترکیه

Start Counseling
Do you need advice?
❇️ Services of Tamturkey Group :
✅ Selling real estate in Turkey
✅ Obtaining Turkish citizenship
✅ Buy a house in Turkey
✅ Investment in Turkey
✅ Opening a bank account in Turkey
✅ Company registration in Turkey

Contact via WhatsApp or Telegram
📲 +905528588388
1= Turkish 🇹🇷
2= Enhlish 🇬🇧
3= Arabic 🇸🇦
4= Ukrainian 🇺🇦
5= Russian 🇱🇺
6= Persian 🇮🇷
Please click on "Start Consultation"