بنر بالا – فارسی

مشاوره آنلاین خرید ملک در ترکیه | ثبت شرکت در ترکیه | اخذ اقامت و شهروندی ترکیه | از طریق واتساپ و تلگرام | 8939 288 552 0090 |

سرخط خبرها
BUY , SALE , RENT - EMAAR ISTANBUL

خرید و فروش خانه در اعمار استانبول EMAAR ISTANBUL

شرکت اعمار EMAAR یکی از شرکتهای معتبر ساخت و ساز در جهان میباشد که بلندترین برج جهان برج خلیفه Burj Khalifa (برج خليفة) را به ارتفاع ۸۲۸ ساخته است.

برج خلیفه یا برج دبی (به عربی: برج خليفة) آسمان‌خراشی در شهر دبی امارات متحدهٔ عربی است. این برج با ۱۶۳ طبقهٔ قابل استفاده و ۸۲۸ متر بلندی، هم ‌اکنون بلندترین سازه و آسمان‌ خراش ساخته شده به دست انسان است.

دفتر مرکز شرکت اعمار EMAAR در کشور امارات United Arab Emirates و در شهر Dubai (دبی) قرار دارد.

در این مطلب ضمن معرفی شرکت اعمار EMAAR و فعالیتهای این شرکت در سراسر جهان به توضیحات کامل در مورد خرید و فروش , اجاره خانه در اعمار استانبول EMAAR ISTANBUL خواهیم پرداخت و بطور کامل در مورد شرایط خرید و فروش و اجاره واحدهای مسکونی , اداری و تجاری توضیح خواهیم داد.

اگر قصد خرید و فروش خانه . دفتر کار و مغازه در مجتمع زیبای EMAAR ISTANBUL اعمار استانبول را دارید حتما چند دقیقه ای زمان بگذارید و این مطلب را که توسط گروه تولید محتوا شرکت TAMTURKEY و مشاورین متخصص در پروژه EMAAR ISTANBUL اعمار استانبول تهیه شده مطالعه نمایید تا با کسب اطلاعات کافی در این زمینه بتوانید بهترین و مناسبترین انتخاب را انجام دهید.

مجموعه ما شرکت تام تورکی TAMTURKEY متشکل از وکلای مجرب ترک , مشاورین و کاشناسان متخصص فروش ملک در ترکیه , با تجربه در زمینه املاک و مستغلات کشور ترکیه و آشنا به دانش روز , شما را در تمام مراحل همراهی خواهند کرد.

برای انتخاب خانه و ملک مدنظر خود حتما با مشاورین مجرب در تماس باشید

مشاوره تخصصی و صحیح در انتخاب و حتی مراحل اخذ شهروندی تاثیر بسزایی دارد و نمی توان آن را نادیده گرفت

مشاوره تخصصی از طریق واتساپ https://wa.me/905522888939

نکته مهم در مورد پروژه Emaar اعمار

فروش واحدهای دست اول اعمار به پایان رسید

جهت خرید واحدهای دست دوم و مناسب شهروندی یا سرمایه گذاری

توصیه میکنیم قبل از خرید حتما با مشاورین از طریق واتساپ در تماس باشید

خرید . فروش . اجاره . متناسب با بودجه و سرمایه مدنظر شما

طبق قوانین جدید امکان اخذ شهروندی ترکیه از تاریخ 25|01|2023 در برخی پروژه ها وجود ندارد.

مشاوره تخصصی: https://wa.me/905522888939

موقعیت مناسب جهت سرمایه گذاری در ترکیه | پروژه اعمار استانبول | EMAAR ISTANBUL | به مناسبترین قیمت و با موقعیت عالی و با امکانات مجتمع مسکونی مدرن متناسب با سرمایه خودتان صاحب خانه شوید.

لطفا در ادامه همراه ما باشید.

در این مطلب کارشناس و مشاور خرید و فروش  املاک و مستغلات در اعمار استانبول EMAAR ISTANBUL بطور کامل مواردی چون : خرید ملک در اعمار | فروش ملک در اعمار | خرید وفروش و اجاره ملک در اعمار برای خارجی ها , مزایای خرید ملک در اعمار , خرید خانه در اعمار برای شهروندی , اجاره خانه در اعمار و خدمات شرکت TAMTURKEY در دفتر اعمار استانبول را توضیح و بررسی خواهیم کرد.

برای دریافت مشاوره از طریق واتساپ روی تصویر کیلیک کنید

Buying and selling, renting a house in Emaar Istanbul

عناوین اصلی مطلب :

– شرایط خرید خانه در اعمار ترکیه

– دلایل سرمایه گذاری در پروژه اعمار

– خرید خانه در اعمار برای خارجی ها

– خرید خانه دست دوم در اعمار ترکیه

– شرایط فروش خانه در اعمار ترکیه

– معایب خرید خانه در اعمار

– مزایای خرید خانه در اعمار استانبول

– خرید خانه در اعمار برای اقامت و شهروندی ترکیه

– خدمات ما برای خرید خانه در اعمار استانبول

ابتدا باید در مورد شرکت اعمار باید بگویم که این شرکت از بزرگترین و معتبرترین سازندگان بنام صنعت ساخت و ساز جهان میباشد و نام این شرکت در عربی إعمار و انگلیسی EMAAR و در فارسی بصورت اعمار نوشته میشود که در اکثر سایت ها به اشتباه عمار , امار , ایمار و … نوشته شده است.

شرکت اعمار دبی از سال 2013 در کشور ترکیه و در شهر زیبای استانبول شروع به ساخت پروژه اعمار اسکویر استانبول Emaar Square Istanbul نمود و سه سال یعنی تا سال 2016 مراحل خاکبرداری و گودبرداری این مجموعه به طول انجامید.

ناگفته نماند که شرکت آلمانی پیمانکار این مجموعه بوده است و در تمام مراحل و پیشرفت پروسه با دقت برآن نظارت داشته است تا بزرگترین پروژه شرکت اعمار دوبی خارج از کشور امارات در شهر استانبول ساخته شود.

این پروژه که از سال 2020 سکونت در آن شروع شده اما تکمیل شدن کل پروژه تا اوایل سال 2022 طول کشید و این به دلیل بروز بیماری و اپیدمی منحوس کرونا در سال 2020 بود که پیشرفت کار را با مشکل روبرو کرد و سبب تعطیلی چندین ماهه در ساخت و تکمیل این پروژه گردید.

برای انتخاب خانه و ملک مدنظر خود حتما با مشاورین مجرب در تماس باشید

مشاوره تخصصی و صحیح در انتخاب و حتی مراحل اخذ شهروندی تاثیر بسزایی دارد و نمی توان آن را نادیده گرفت

مشاوره تخصصی از طریق واتساپ https://wa.me/905522888939

buy - SALE - RENT house in Emaar Square Residences
EMMAR ISTANBUL

خرید خانه در اعمار اسکویر استانبول | Buy house in Emaar Square Istanbl

از سال 2018 شرکت اعمار شروع به فروش واحدهای فاز آماده شده مجموعه اعمار اسکویر استانبول در منطقه اسکودار کرد و از همان ابتدا افراد و شرکتهای بسیاری جهت خرید خانه در این مجموعه منحصربفرد اقدام کردند.

تا سال 2021 شرایط خرید خانه در اعمار بصورت اقساط 10 ساله و با پیش پرداخت 25% از مبلغ کلی ملک امکانپذیر بود اما قیمت چندبرابری نسبت به ملکهای منطقه اسکودار و نسبت به کل شهر استانبول شرایط را برای خریداران سختتر کرده بود.

اما خرید با 25% پرداختی و گرفتن تاپو و حتی تحویل خانه توجه مشتریان را به خود جلب میکرد و ترفند پرداخت اقساط 10 ساله در بازه زمانی سال به سال موضوع را برای خریداران جذابتر کرده بود.

واحدهای مسکونی . اداری و هتل مجموعه اعمار اسکویر

مجموعه اعمار اسکویر استابول شامل 4 رزیدانس 15 طبقه ای بلوک A – B – C – D و بلوک E یا همان برج 35 طبقه ای هایتس , بلوک F که مجتمع اداری مختص اعمار هست و برج آدرس ADDRESS HOTEL ISTANBUL که هتل و رزیدانس 48 طبقه ای مسباشد.

مجموعه شرکت تام ترکی TAMTURKEY با هدف ایجاد بستری مناسب و همراهی مشتریان خود در امور خرید و فروش خانه در ترکیه و شروع مسیری جدید برای سکونت یا تجارت در مراحل انتخاب ملک با موقعیت عالی , خرید ملک به قیمت مناسب و انجام درست امور مالی و انتقال سند بنام خریدار بهره گیری از وکلای مجرب ترک, در شهر زیبای استانبول مشغول ارائه خدمات می باشد.

EMMAR ISTANBUL

برای دریافت مشاوره از طریق واتساپ روی تصویر کیلیک کنید

Buying and selling, renting a house in Emaar Istanbul

مراحل خرید خانه دست دوم در اعمار ترکیه :

مراحل سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه و دریافت شهروندی میتواند به سهولت انجام گیرد اما ابتدا باید از مشاور متخصص و وکلای معتبر بهره گرفت و از شرایط قبل از خرید ملک آگاهی پیدا کرد.

نکاتی هست که قبل از شروع پروسه خرید ملک , خریداران باید اطلاع داشته باشند که در مطلب خرید ملک به آنها بطور کامل پرداخته ایم با مراجعه به آن میتوانید مطالعه نمایید.

طبق قوانین جدید از تاریخ 01/01/2023 شرایط خرید ملک و سرمایه گذاری دچار تغییرات زیادی گردید.

خرید خانه دست دوم در مرحله اول مشکلات خاص خودش را دارد که ایجاب میکند خریدارن ملک دست دوم حتما احتیاط خیلی زیادی در این مورد داشته باشند.

یکی از دلایل خرید ملک دست دوم توسط خارجیها پایین بودن قیمت آن نسبت به ملک های نوساز یا در حال ساخت است.

از دلایل دیگر هزینه کم در پرداخت هزینه های دولتی انتقال سند تاپو TAPU برای املاک دست دوم میباشد که طبق تعرفه 2% از فروشنده و 2% از خریدار دریافت میگردد.

اگر بخواهیم تعریف ملک دست دوم را در یک جمله بیان کنیم میشه گفت که هرملکی که سند آن یکبار انتقال داده شده به آن ملک دست دوم میگویند هرچند ملک دردست ساخت یا نوساز و کلید نخورده باشد.

در مجموعه اعمار با توجه به اتمام فروش واحدهای دست اول در حال حاضر ملکهای دست دوم از صاحبان اصلی شهروند ترک و یا خارجیهایی که قبل از اعمار واحد خریداری کرده اند خرید و فروش میشود.

پروژه ها

مزایای خرید ملک در Emaar استانبول ترکیه :

ازجمله مزایای خرید ملک در Emaar استانبول ترکیه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امنیت اجتماعی و امکانات رفاهی معقول و سرمایه گذاری اتباع کشورهای قدرتمند در ترکیه را بارزترین مزیت خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه دانست.

خریداران و سرمایه گذاران می‌توانند با خرید ملک در Emaar پاسپورت این کشور را دریافت کنید و از ارزش پاسپورت کشور ترکیه در دنیا بهر‌ه مند شوند.

مجتمع اعمار یکی از ایمن ترین سازه های مسکونی شهر استانبول و کشور ترکیه میباشد که بعد از زلزله قرن تقاضا برای خرید از این پروژه بخاطر ایمنی و مقاوم بودن آن در برابر زلزله افزایش زیادی داشته است.

افراد خانواده و فرزندان خریداران ملک در اعمار به امنیت این مجموعه آگاهی کامل دارند چون همه ورودیهای بلوکهای مسکونی . اداری و هتل اعمار توسط گروه امنیتی 24 ساعته کنترل میگردد.

امکانات بسیار زیاد در مجموعه اعمار وجود دارد که همه ساکنین اعمار میتوانند از آن استفاده نمایند مانند 4 طبقه مرکز خرید که برندهای معتبر داری شعبه هستند.

5 طبقه پارکینگ جهت کل مجموعه اعمار در نظر گرفته شده است که طبقه 5- مختص ساکنین بلوک های اعمار میباشد.البته در بیرون از مجموعه پارکینگی جهت سایر افراد درنظر گرفته شده است.

در داخل مجموعه اعمار همه بلوک ها دارای امکانات ورزشی مجهز و استخر روباز و سرپوشیده , محل بازی برای کودکان , حمام ترکی , سونا خشک و سونا بخار و … میباشند.

تمام رزیدانس های اعمار هرکدام دارای لانچ اختصاصی میباشند که ساکنین جهت استراحت , پذیرایی از میهمانان , سالن کنفرانس , کتابخانه , و البته صرف چایی و قهوه که همیشه در لانچ آماده میباشد.

عموما باید بدانید که احراز شرایط مالکیت قانونی در ترکیه، کلیدی محسوب می شود که با آن می توانید بدون هیچ نوع محدودیتی از حق خرید ملک در کشور برخوردار شوید.

موقیت استراژیک کشور ترکیه از نظر جغرافیایی و قرار گرفتن ترکیه در بین قاره اروپا و آسیا و نزدیک بودن به منطقه حساس و مهم خاورمیانه اهمیت ترکیه را نشان میدهد.

موقیت جغرافیایی ترکیه سبب شده تا این کشور به شاهراه مهم و بزرگ برای کشورهای همسایه و حتی کشورهای دیگر جهان تبدیل شود و از این رو سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار برای ورود به بازار تجارت جهانی از طریق کشور ترکیه برای بسیاری از کشورها و شهروندان خارجی نقش مهمی را دارد.

باتوجه به اینکه برخی کشورها با مسئله جنگ داخلی و تحریم های شدید بین المللی روبرو هستند لذا خرید املاک و مستغلات در ترکیه و دریافت شهروندی ترکیه برای شهروندان خارجی یک راهکار اساسی برای حفظ امنیت جانی خانواده و امنیت سرمایه خریداران ملک و مهاجرین به ترکیه میباشد.

مخصوصا کشورهایی که در حال شرایط جنگی قراردارند و یا کشورهایی که ثبات سیاسی و امنیت جامعه در آنها وجود ندارد سبب افزایش مهاجرت اتباع این کشورها به ترکیه گردیده است.

به طور کلی، قوانین املاک و مستغلات در ترکیه به تمام ملیت ها و شهروندان خارجی این اجازه را داده است که در ترکیه صاحب خانه و یا ملک شوند؛ البته در این میان تعداد معدودی کشور مستثنی هستند، مانند شهروندان کوبا، کره شمالی، سوریه، ارمنستان، قبرس و برخی از کشورهای همسایه همچون یونانی ها که نمی توانند هیچ نوع ملکی را در مناطق مرزی کشور خریداری کنند.

Advantages of buying property in Turkey

برای دریافت مشاوره از طریق واتساپ روی تصویر کیلیک کنید

تخفیف ویژه در هتل آدرس اعمار Emaar Hotel Address Istanbul و اسکای ویو Skyview İstanbul
اسکای ویو اعمار Skyview İstanbul Emaar با فضای دید 360 درجه شهر استانبول
ایستگاه تاکسی اختصاصی در مجتمع اعمار با یک تماس تاکسی درب بلوک حاضر خواهد بود
فاصله 5 دقیقه پیاده روی تا مترو گوزتپه
ایستگاه اتوبوس در 2 لاین متفاوت درب اصلی مجتمع اعمار Emaar
فاصله نزدیک با مراکز درمانی و بیمارستان های مجهز استانبول
دانشگاه های معتبر و مراکز تحصیل خصوصی و دولتی در شعاع 1 کیلومتری اعمار Emaar
فاصله 15 دقیقه با اسکله Üsküdar و اسکله Kadıköy
فاصله 5 دقیقه تا مترو اروپایی و آسیایی مارمارای | Marmaray metro
و هرآنچه که در تصور شماست در مجتمع اعمار Emaar وجو دارد
لطفا با من فرهاد جهت مشاوره تخصصی مجتمع اعمار Emaar از طریق واتساپ در تماس باشید
با کمال افتخار همیشه پاسخگوی شما هستم.

مسلط به زبان انگلیسی . ترکی . روسی . عربی . فارسی
واتساپ در تماس باشید

خرید و فروش و اجاره در مجتمع لوکس اعمار استانبول | Emaar Square Istanbul
واحد لوکس با اشیا و وسایل کامل فول فرنیش
یخچال و هود و گاز و ماشین ظرفشویی مارک GAGGENAU
ماشین لباسشویی جدید , مبل و تخت خواب جدید
واحد 2 خوابه در بلوک 15 طبقه
رسپشن 24 ساعته مسلط به زبان انگلیسی
نگهبانی و سیستم امنیتی 24 ساعته
کل مجتمع مجهز به سیستم دوربین مداربسته میباشد
ورود خروج برای ساکنین و مراجعه کنندگان با کارت اختصاصی کنترل میگردد
4 طبقه مرکز خرید بزرگ Emaar Square Mall که برندهای معتبر دارای شعبه هستند
4 عدد آسانسور ویژه ساکنین در هر بلوک و 1 آسانسور ویژه باربری
5 طبقه پارکینگ اختصاصی برای ساکنین مجتمع اعمار Emaar
لانچ خیلی مجهز برای استراحت و جلسات مهم و صرف چای و قهوه
محل بازی کودکان در محل ایمن برای کودکان شما
امکان ورود مستقیم از بلوک به مرکز خرید . پارکینگ و قسمتهای دیگر
ساکنین میتوانند از تمام امکانات مجتمع اعمار Emaar استفاده کنند
باشگاه و سالن ورزشی مجهز با امکانات وسایل پیشرفته
استخر روباز و استخر سرپوشیده
حمام ترکی و سونا خشک و بخار
تخفیفهای ویژه در مرکز خرید برای ساکنین اعمار Emaar

Documents required to buy property in Turkey

مدارک مورد نیاز جهت خرید ملک در ترکیه :

سند ملک خریداری شده (تاپو TAPU) و تمامی اطلاعات اعم از محل قرارگیری ملک، آدرس آن، مختصات زمین و تاییدیه سازمان ثبت اسناد در مورد احراض صحیح بودن مالکیت ملک
مدارک مالک فعلی و خریدار اعم از کارت کیملیک (KIMLIK)، پاسپورت و شناسنامنه با ارائه ترجمه رسمی به زبان ترکی
از سال 2022 برگه Döviz Alım Belgesi اضافه شد
برگه اکسپرتیز قیمت تایید شده توسط واحد ارزیاب ملک
پرداخت مالیات و عوارض شهرداری و سایر هزینه های دولتی برای خرید ملک
دو قطعه عکس ۶*۴ از فروشنده و خریدار
دو نفر شاهد عادل برای انجام معامله در نوتر ( NOTER )
حضور وکیل طرفین، اصل و کپی وکالت‌نامه همراه با ترجمه رسمی و تاییدیه
حضور مترجم رسمی و قسم خورده در نوتر ( NOTER )

مدارک مورد نیاز جهت اخذ حق شهروندی ترکیه
 • شناسنامه (برگه تولد) ترجمه رسمی تایید سفارت کشور متقاضی (این موارد توسط سفارت کشور متقاضی در ترکیه انجام خواهد شد)
  ترجمه سند ازدواج با تاییدیه سفارت
 • اصل پاسپورت ها و شناسنامه ها و سند ازدواج
 • 6 قطعه عکس برای هر نفر
 • فیش واریزی به حساب شرکت سازنده بصورت مستقیم ( منظور همان مبلغ سرمایه گذاری می باشد)
 • سند ملک به مبلغ 400 هزار دلار
 • وکالتنامه کاری به وکیل ترک جهت اقدام
 • برگه کارشناسی ارزش ملک
Obtaining citizenship through the purchase of property in Turkey

مدت زمان دریافت شهروندی ترکیه

مراحل بدین شرح است :

 • عقد قرارداد با وکیل
 • سه الی چهار هفته بعد تاییدیه اخذ می‌شود.
 • یک ماه بعد کارت اقامت سرمایه گذاری اخذ می گردد.
 • مدت زمان دریافت شهروندی بین 2 ماه الی 9 ماه می‌ باشد.
 • پس از این مراحل کارت شهروندی و پاسپورت به آدرس اعلام شده شما ارسال خواهد شد
 • وکلای مجرب مجموعه تام ترکی TAMTURKEY بعد از خرید ملک تمام مراحل قانونی و اداری را جهت اخذ شهروندی کشور ترکیه برای مشتریان انجام خواهند داد.

افرادی که تمایل به خرید ملک در ترکیه دارند باید تابعیت یکی از کشورهای مجاز به خرید اراضی را دارا باشند. اتباع اکثر کشورها جزو افراد مجاز به خرید ملک در ترکیه هستند.

مالک یا وکیل قانونی او باید درخواست خود را مبنی بر ارائه اقدامات مقدماتی انتقال سند ملک و انجام امور اداری پیش از انجام معامله و عقد هرگونه قرارداد به وزارتخانه مربوطه ارائه دهد. در صورت عدم ارائه درخواست در زمان تعیین شده انتقال سند و عقد قرارداد نیز با تاخیر مواجه خواهد شد.

Buying and selling, renting a house in Emaar Istanbul

برای دریافت مشاوره از طریق واتساپ روی تصویر کیلیک کنید

مزایای خرید خانه در Emaar Square Residance Istanbul

Residences در Emaar Square با دارا بودن مجموع ۴۲۰ واحد شامل آپارتمان‌های یک ‌خوابه تا چهارخوابه و پنت‌هاوس‌های مجلل است. Residences در Emaar Square با داشتن باشگاه اجتماعی، استخرهای سرپوشیده و روباز، مهد کودک، استخر کودکان، باشگاه‌های تناسب اندام و باشگاه‌های ورزشی کاملاً مجهز، آسایش خاطر و راحتی مورد نیاز خانواده را فراهم می‌کند.

هدف از طراحی Residences در Emaar Square، ارائه سبک مطلوبی از زندگی است که آمیزه‌ای از سنت و مجلل بودن است. چهار ساختمان تشکیل‌دهنده Residences، که ترکیبی از شیک بودن و زندگی مجلل هستند، در 14 طبقه طراحی شده‌اند و دارای ویژگی‌های برجسته‌ای هستند که نمایانگر سبک زندگی ساکنانشان هستند.

برج مسکونی Heights پروژه اعمار استانبول :

برج های مسکونی هایتس اعمار استانبول | Heightse Emaar Istanbul | از ۳۳ طبقه تشکیل شده که در بالای مرکز خرید با طراحی معماری برجسته و معاصر ساخته شده است.

این برج ها از واحدهای ۱ الی ۵ خوابه مجهز به جدیدترین معماری های روز جهان ساخته شده است یک مرکز تفریحی اختصاصی در سطح تریبون قرار دارد و دارای استخر روباز، کلاب مخصوص به کودکان و استادیوم بدنسازی و سالن ورزشی می باشد که زندگی خاصی را برای ساکنان فراهم می‌کند.

لابی ورودی با یک سالن زیبا که به آسانسور منتهی می‌شود مبله شده است. همچنین یک استخر روباز دوم در بالا یکی از برج ها واقع شده است و دارای چشم انداز بی نظیر از شهر می باشد.

Heights Residential Tower در Emaar Square متشکل از ۳۳ طبقه در بالای «مرکز خرید اعمار» است و معماری معاصر متمایزی دارد.

این مجموعه سطوح جدیدی از زندگی مجلل و به روز را برای مالکان به ارمغان می آورد. مرکز تفریحی منحصربه‌فردی در طبقه دوم واقع شده است که با دارا بودن استخر روباز، سالن اجتماعات، باشگاه کودکان و باشگاه‌های تناسب اندام و باشگاه ورزشی، سبک زندگی متمایزی برای ساکنانش فراهم می‌کند.

دومین استخر روباز هم در بالای یکی از برج‌ها قرار دارد که دارای چشم‌انداز پانورامیک شگفت‌انگیزی از شهر است.

WHATSAPP : https://wa.me/905522888939

Heightse Emaar Istanbul
Emaar Square Residences

مرکز خرید اعمار اسکوئر استانبول Emaar Square Istanbul Shopping Center :

یکی از بهترین قسمت های هر سفر و مسافرتی بدون شک بخش خرید آن می باشد. شما اگر با قصد تفریح هم به استانبول سفر کنید، تمایل دارید تا از بازار ها و مراکز خرید این شهر دیدن نمایید. در اصل برای بسیاری از مردم خرید یک نوع تفریح محسوب می شود.

مرکز خرید اعمار اسکوئر در قسمت آسیایی استانبول واقع شده است. برای رسیدن به این مرکز خرید باید وارد منطقه اوسکودار Üsküdar شوید. این مرکز خرید توسط گروه سرمایه گذاری Emaar Properties PJSC ساخته شده است.

بسیاری از برند های لوکس و مطرح جهانی در مرکز خرید اعمار شعبه دارند. برند هایی مانند Gucci، Columbia، Massimo Dutti، Stradivarius، Jack & Jones و … در مرکز خرید اعمار حضور دارند. حدود 400 مغازه و فروشگاه در عمار مشغول به کار هستند.فروشگاه های مواد غذایی و پوشاک تا لوازم منزل و تجهیزات باغبانی و … در اعمار وجود دارند.

آپارتمان های مسکونی این پروژه از ۱ تا ۴ خوابه و پنت هاوس تشکیل شده‌اند.

 • یک خوابه: ۶۱ الی ۱۰۳ متر مربع
 • دو خوابه: ۱۰۸ الی ۱۶۳ متر مربع
 • سه خوابه: ۱۷۵ الی ۲۱۸ متر مربع
 • چهار خوابه: ۲۹۶ متر مربع
 • پنت هاوس ۴ خوابه: ۳۳۳ متر مربع
 • پنت هاوس ۵ خوابه: ۴۳۳ متر مربع

Emaar Square معماری جذاب و بافت تاریخی به مکان‌ ملاقات بدل شده‌. Emaar Square جایی است که می‌توانید در آن انرژی شهر و شور و شوق خرید کردن را تمام و کمال تجربه کنید و هر آنچه برای سپری کردن هر چه بهتر زندگی تصور کنید، در این مکان فراهم است.

buy - SALE - RENT house in Emaar Square Residences
Emaar Address Residence Istanbul | آدرس رزیدانس اعمار استانبول :

Address Residence Istanbul، که به‌عنوان بخشی از Emaar Square است، منحصربه ‌فردترین پروژه ترکیبی ترکیه است که فاصله شما با گستره کاملی از خدمات پنج‌ ستاره تنها یک تماس تلفنی است. و درست در خانه خودتان خدمات راهنمای میهمان و غذاهای باکیفیت از آشپزهای معروف جهان انتظار شما را می‌کشند.

Address Istanbul شامل ۱۹۷واحد کاملاً مجهز از ۱ تا ۳ خوابه در قسمت Address Residence Istanbul و ۱۲۳ اقامتگاه مجلل در Address Residence Sky View Istanbul است که پلان های متنوعی از واحدهای ۱ تا ۵ خوابه در آن موجود است و پنت‌هاوس‌های مجللی نیز دارد.

هر کدام از این واحدهای زیبا، علاوه بر اینکه سبک زندگی‌ مجلل بی‌نظیری را به مالکانشان ارائه می‌کنند، آسایش بی نظیر دسترسی شبانه‌ روزی به خدمات پنج‌ ستاره Address Hotel در هفت روز هفته را نیز در اختیار آنها قرار می‌دهند.

آیا خرید ملک در ترکیه ایده خوبی است؟

املاک ترکیه با سرمایه گذاری های بلندمدت و کوتاه مدت و همچنین شانس خرید برای اجاره و فروش مجدد، نرخ بازگشت سرمایه خوبی را ارائه می دهد. املاک و مستغلات در ترکیه سالانه ارزش خوبی به دست می آورند و این مزیت کسب سود خوب در هنگام فروش مجدد را به همراه دارد. آپارتمان های خرید به اجاره نیز در ترکیه بازده خوبی دارند.

Is it a good idea to buy a property in Turkey?

Turkish properties offer a good return on investment rates with long-term and short-term investments as well as buy-to-let and resale chances. Real estate in Turkey gains good value yearly and this brings the advantage of making a good profit when reselling. Buy-to-let apartments also bring good returns in Turkey.

آیا خارجی ها می توانند در ترکیه ملک بخرند؟

خارجی ها می توانند زمین و ملک را در ترکیه به نام خود خریداری کنند، مشروط بر اینکه املاک در شهرها واقع شده باشند (یعنی باید شهرداری در منطقه ای که ملک در آن است وجود داشته باشد و ملک باید در محدوده آن شهرداری یا محله واقع شود)، نه در شهرها. روستاها یا مناطق روستایی و خارج از

Can foreigners buy property in Turkey?
Foreigners may purchase land and property in Turkey in their own names provided that properties are located in towns (i.e. there must be municipality in the area where the property is and the property must be situated within the boundaries of that municipality or borough), not in villages or rural areas and outside of …

آیا خرید ملک در ترکیه خطرناک است؟

ریسک پایین – سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه به دلیل اقتصاد قوی این کشور دارای یک عامل کم ریسک است. این یک خبر عالی برای سرمایه‌گذارانی است که می‌خواهند سرمایه‌گذاری بلندمدتی برای تولید درآمد پایدار و قابل پیش‌بینی انجام دهند.

Is buying property in Turkey risky?
Low Risk – Real estate investment in Turkey has a low-risk factor due to the country’s strong economy. This is excellent news for investors who want to make a long-term investment to generate stable and predictable income.

آیا خرید خانه در ترکیه هوشمندانه است؟

ایده آل برای سرمایه گذاری بلند مدت

خریداران املاک و مستغلات در ترکیه نسبت به خریداران در قبرس یا اسپانیا که قیمت ملک قبلاً سر به فلک کشیده است، مزیت بیشتری دارند. با حداقل نگهداری و نگهداری سالانه، اموال به خوبی نگهداری شده در ترکیه می تواند بازدهی طولانی مدت داشته باشد.

Is it smart to buy a house in Turkey?
Ideal for Long Term Investment

Real estate buyers in Turkey have the added advantage over those in Cyprus or Spain, where property prices have already skyrocketed. With minimal annual maintenance and upkeep, well-maintained property in Turkey can bring a massive return on long-term

آیا خارجی ها در ترکیه مالیات املاک می پردازند؟

طبق قانون املاک و مستغلات، هر محل سکونت، محل کار یا زمین در داخل مرزهای ترکیه مشمول مالیات بر املاک و مستغلات است. مالیات دهنده مالک است. بنابراین از نظر مالیات و املاک ترکیه، خارجیانی که در ترکیه ملک خریداری می کنند ملزم به پرداخت مالیات بر املاک هستند.

Do foreigners pay property taxes in Turkey?
According to real estate law, any residence, workplace, or land within the borders of Turkey is subject to real estate tax. The taxpayer is the owner. Therefore, in terms of tax and Turkish real estate, foreigners who buy real estate in Turkey are required to pay real estate tax.

آیا در ترکیه باید مالیات بر املاک بپردازید؟

هنگام خرید ملک، هنگام دریافت سند مالکیت یا “TAPU” ملزم به پرداخت مالیات بر دارایی ترکیه هستید. این معمولاً با نرخ 4٪ از قیمت خرید است. در بیشتر شرایط به نصف تقسیم می شود تا خریدار و فروشنده هر کدام 2 درصد بپردازند.

Do you have to pay property tax in Turkey?
When you buy property, you are required to pay Turkey property taxes when you receive a title deed, or “TAPU”. This usually comes at a rate of 4% of the purchase price. In most circumstances, it is split in half so that the buyer and seller each pay 2%.

آیا در صورت خرید خانه می توانم اقامت ترکیه را دریافت کنم؟

اقامت شهروندی ترکیه از طریق خرید خانه شامل خرید ملک به ارزش بیش از 400000 دلار آمریکا هست و اقامت ملکی از طریق خرید ملک به ارزش 50 هزار دلار یا 75 هزار دلار ، اجازه اقامت به مدت یک یا دو سال معتبر است و پس از آن به مدت 5 سال قابل تمدید می شود.

چه چیزی برای سرمایه گذاری در ترکیه بهتر است؟

بهترین فرصت های سرمایه گذاری در ترکیه در سال 2023 چیست؟

سرمایه گذاری املاک و مستغلات. …
سرمایه گذاری گردشگری …
سرمایه گذاری تجاری …
سرمایه گذاری کشاورزی …
سرمایه گذاری صنعتی

What is best to invest in Turkey?
What are the best investment opportunities in Turkey in 2023 ?

Real estate investment. …
Tourism investment. …
Commercial investment. …
Agricultural investment. …
Industrial investment.

جمع‌بندی و نکات قبل از خرید و فروش و اجاره واحد در اعمار :

 1. مهمترین نکته در خرید و فروش و اجاره خانه در ترکیه انتخاب مشاور متخصص و معتمد جهت انجام امور املاک و مستغلات در ترکیه است بنابرین قبل از هر اقدامی سوابق املاک و مشاورین را بررسی نمایید قطعا سابقه املاک به قدیمی بودن و اعتبار آن املاک در منطقه مورد نظر شما برای خرید و فروش و حتی اجاره خانه میباشد.
 2. از آنجایی که در سال‌های اخیر خارجی‌های زیادی در ترکیه خانه خرید یا اجاره کرده اند، بازار کار و کاسبی کلاهبرداران و شرکت‌های بدون مجوز و غیر معتبر بسیار داغ شده است و متاسفانه شهروندان خارجی بسیاری در دام این کلاهبرداری‌ها و سودجویی‌ها افتاده‌اند و در مورد خرید و اجاره ملک در ترکیه این نوع کلاهبرداری‌ها بیشتر مشاهده می‌شود، برای این که درگیر چنین مسائلی نشوید باید قبل از هر اقدامی شرکت‌های معتبر در زمینه خرید ملک در ترکیه و یا مهاجرت را شناسایی کنید و با کسب اطلاعات درست و انتخاب شرکت معتبر و متخصص اقدام نمایید.
 3. شرکت تام ترکی TAMTURKEY متشکل از مشاورین متخصص املاک و مستغلات و وکلای مجرب باسابقه از سال  2019 در بلوک هایتس Heights اعمار Emaar و شهر زیبای استانبول شما را از ابتدای شروع پروسه اجاره واحد در اعمار ترکیه و … همراهی خواهند نمود.
 4. نکته مهم و مهم و مهم این است که به هیچ عنوان تا واحد را ندیده اید و سند خونه را ندیده اید و حتی با مالک خانه صحبت نکرده اید از پرداخت هرگونه پیش پول یا حق املاک و … به افراد یا شرکتها خودداری نمایید.
 5. در نظر داشته باشید که اگر قصد اجاره خانه در اعمار دارید موقع قرارداد حتما شماره ایبان مالک خانه در اجاره نامه قید شده باشد و هزینه اجاره و پیش پول از طرف مستاجر به آن حساب واریز باید گردد.
 6. و بسیار مهم و بسیار مهم این که علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد قبل از هر اقدامی برای اجاره , خرید و فروش واحد در مجتمع اعمار استانبول با متخصص اعمار و باسابقه ترین مشاور املاک اعمار EMAAR فرهاد بنی انسان تماس حاصل نمایید.
 7. اگر قصد اجاره واحد در اعمار را دارید حتما حتما این مطلب را بخوانید لینک مطلب

جهت مشاوره لطفا واتساپ پیام ارسال نمایید

ارسال پیام از طریق واتساپ و تلگرام

??? WHATSAPP : https://wa.me/905522888939

برای دریافت مشاوره از طریق واتساپ روی تصویر کیلیک کنید

برای راهنمایی، با شما تماس می گیریم

مراحل خرید ملک در ترکیه :

مراحل سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه و دریافت شهروندی میتواند به سهولت انجام گیرد اما ابتدا باید از مشاور متخصص و وکلای معتبر بهره گرفت و از شرایط قبل از خرید ملک آگاهی پیدا کرد.

نکاتی هست که قبل از شروع پروسه خرید ملک , خریداران باید اطلاع داشته باشند که در ادامه مطلب به برخی از آنها اشاره میکنیم.

برای اینکه بتوانید از طریق خرید ملک شهروندی ترکیه را کسب کنید، باید شرایط خرید ملک در ترکیه را بدانید و به‌ هنگام خرید، برخی از الزامات را رعایت کنید.

طبق قوانین جدید از تاریخ 01/01/2023 شرایط خرید و تغییرات در خرید ملک و سرمایه گذاری به شرح زیر میباشد.

خریداران ملک در قبال خرید ملک به ارزش 400 هزار دلار و پرداخت وجه آن از طریق بانک و دریافت برگه Döviz Alım Belgesi برای یک خانه میتوانند شهروندی دریافت کنند.

طبق این قانون خریداران نمیتوانند بیش از یک ملک برای شهروندی خریداری کنند و ارزش ملک باید 400 هزار دلار باشد و حتی به ملکهایی که مبالغ بیشتر از 400 هزار دلار هستند فقط یک شهروندی داده خواهد شد.

خریداران خارجی از تاریخ 25/01/2023 در صورتی که از مالکان شهروند ترک یا پروژه هایی که سازنده و مالک آن شهروند ترک میباشد ملک خریداری کنند میتوانند اقدام به شروع پروسه دریافت تابعیت ترکیه نمایند.

طبق آخرین قانون تصویب و اجرا شده ارزش ملکی که خریداری می‌کنید، توسط ارزیاب، هیئت بازرسی و نظارت ملک در ترکیه، حداقل 400000 چهارصد هزار دلار، ارزیابی شده باشد. ارزش ملک به‌هنگام عقد قرارداد حداقل 400 هزار دلار باشد.

طبق این قانون مالیات خرید ملک طبق برگه ارزش ارزیابی شده ملک (اکسپرتیز) از خریدار دریافت خواهد شد یعنی مثل سالهای قبل ارزش ملک و قیمتی که در سند خونه تاپو نوشته میشه باید یکسان و مالیات آن به دولت پرداخت گردد.

خریداران و سرمایه گذاران ، موظف به نگهداری ملک خریداری شده حداقل به مدت ۳ سال میباشند و این تعهد به‌صورت یک بند در سند مالکیت و یا در قرارداد فروش محضری ثبت می‌شود.

خریدار ملک تا 3 سال طبق قانون نمیتواند اقدام به فروش ملک خود نماید در غیر اینصورت حق شهروندی ابطال و سلب خواهد شد.

مبلغ خرید ملک حتما از طریق حساب بانکی خریدار به حساب بانکی فروشنده انتقال یابد و در صورتی که ملک برای شهروندی خریداری شده است باید از طریق تبدیل ارز خارجی ( دلار , یورو , پوند و … ) توسط بانک تراکنش پرداخت انجام گردد.

گواهی خرید ملک باید توسط  ایمار IMAR سازمان شهرسازی ترکیه تأیید شود.

درخواست خود را اسال نمایید

درخواست خود را اسال نمایید

buying property in turkey 2023 for citizenship TAMTURKEY
Investment by buying property in Turkey

فوتر فارسی

تمامی حقوق وب سایت متعلق به تام ترکیه می باشد . خرید ملک در ترکیه ، افتتاح حساب بانکی در ترکیه ، ثبت شرکت در ترکیه ، شهروندی ترکیه

Start Counseling
Do you need advice?
❇️ Services of Tamturkey Group :
✅ Selling real estate in Turkey
✅ Obtaining Turkish citizenship
✅ Buy a house in Turkey
✅ Investment in Turkey
✅ Opening a bank account in Turkey
✅ Company registration in Turkey

Contact via WhatsApp or Telegram
📲 +905528588388
1= Turkish 🇹🇷
2= Enhlish 🇬🇧
3= Arabic 🇸🇦
4= Ukrainian 🇺🇦
5= Russian 🇱🇺
6= Persian 🇮🇷
Please click on "Start Consultation"